Mikroskopowe Badanie Żywej Kropli Krwi

/Mikroskopowe Badanie Żywej Kropli Krwi
Mikroskopowe Badanie Żywej Kropli Krwi2018-10-23T11:23:28+00:00

Centrum Medyczne Verde organizuje kurs mikroskopowego badania kropli krwi w mikroskopie Kontrastowo-fazowym w dniach 21 do 23 wrzesień.

Kurs poprowadzi: dr Halina Zienkiewicz– specjalista diagnostyki laboratoryjnej która przez wiele lat pracowała jako kierownik Pracowni Hematologii i Badań Szpiku. Od kilku lat diagnozuje krew za pomocą mikroskopu kontrastowo-fazowego i stosuje metody izopatyczne.

dr Izabela Borowiecka lekarz medycyny specjalista II stopnia w zakresie chorób wewnętrznych. W swojej ponad trzydziestoletniej praktyce lekarskiej stosuje naturalne terapie uzupełniające tj. homeopatia, akupunktura, akupresura, irydologia. Autorka unikalnych metod leczenia, współtworzyła nową procedurę leczenia bólu Sine Dolore Concept® oraz HomeoAcuStimczyli stymulacji lekami homeopatycznymi w ampułkach w punktach akupunkturowych.Uczestnik i autor badań naukowych międzynarodowego zespołu zajmującego się metabolizmem i powikłaniami cukrzycowymi. Działania doktor Izabeli Borowieckiej ukierunkowane są na pojawiające się w medycynie światowej nowe trendy w leczeniu, które skupione są na profilaktyce chorób i stosowaniu nietoksycznych środków wspierających leczenie.

mgr Małgorzata Błońska specjalista Edukacji Zdrowotnej i Profilaktyki Społecznej, absolwentka Wyższej Szkoły Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych w Łodzi. Dyplomowany dietetyk oraz analityk medyczny, metodę mikroskopowego badania żywej kropli krwi praktykuje od 2012 r.

prawidłowy obraz erytrocytów

Mikroskopowe badanie żywej kropli krwi to nowoczesna, naturalna metoda diagnostyczna, opracowana przez niemieckiego uczonego Guntera Enderleina. Pozwala ona ocenić kondycję organizmu, wykryć zaburzenia ustrojowe na długo przed pojawieniem się objawów choroby, to doskonałe narzędzie wspierające profilaktykę chorób cywilizacyjnych a także daje możliwość obrania właściwego kierunku terapii naturalnych, zmian żywieniowych oraz suplementacji.

Kurs dedykowany jest dla osób mających wykształcenie medyczne, terapeutów, naturoterapeutów, dietetyków oraz  do wszystkim którzy z pasją chcą pomagać innym ludziom w osiąganiu optymalnego poziomu zdrowia i samopoczucia.

Celem szkolenia jest profesjonalne przygotowanie uczestników do posługiwania się metodą mikroskopii w jasnym polu widzenia w mikroskopie kontrastowo -fazowym, jak również nabycie wiedzy i umiejętności rozpoznawania prawidłowych i patologicznych obrazów żywej kropli krwi podczas samodzielnej pracy w swojej praktyce.

Kurs odbywać się będzie w Centrum Medycznym Verde. 00-203 Warszawa, ul. Bonifraterska 3/11 lokal 76

piątek, sobota: 9:00 – 17:30 niedziela 9 do 16