Zespół

/Zespół
Zespół2019-02-19T20:37:25+02:00

Izabela Borowiecka

Lekarz medycyny Izabela Borowiecka specjalista II stopnia w zakresie chorób wewnętrznych. W swojej ponad trzydziestoletniej praktyce lekarskiej stosuje naturalne terapie uzupełniające tj. homeopatia, akupunktura, akupresura, irydologia.

Założycielka Centrum Medyczne VERDE w Warszawie w którym od 2001r., propaguje naturalne metody wspomagających leczenie i profilaktykę chorób układu krążenia, chorób autoimmunologicznych, układu pokarmowego oraz układu nerwowego m.in. niefarmakologicznego leczenia depresji i wypalenia zawodowego (metody prekursorów endorfin-fizycznych i neuroprzekaźników), również w zaburzeniach integracji sensorycznej tj. autyzm, ADHD, choroba Aspergera) oraz chorób nowotworowych, jak również skuteczność w diagnostyce i nowatorskich metodach leczenia boreliozy i jej powikłań.

Autorka unikalnych metod leczenia, współtworzyła nową procedurę leczenia bólu Sine Dolore Concept® oraz HomeoAcuStim czyli stymulacji lekami homeopatycznymi w ampułkach w punktach akupunkturowych.

Uczestnik i autor badań naukowych międzynarodowego zespołu zajmującego się metabolizmem i powikłaniami cukrzycowymi.

Działania doktor Izabeli Borowieckiej ukierunkowane są na pojawiające się w medycynie światowej nowe trendy w leczeniu, które skupione są na profilaktyce chorób i stosowaniu nietoksycznych środków wspierających leczenie.

mgr Małgorzata Błońska

mgr Małgorzata Błońska specjalista Edukacji Zdrowotnej i Profilaktyki Społecznej, absolwentka Wyższej Szkoły Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych w Łodzi, dietetyk, coach żywieniowy
Specjalizuje się w immunodiagnostyce nietolerancji pokarmowych oraz nutrigenetyce. Na podstawie wyników testów we współpracy z lekarzem przeprowadza kuracje dietą eliminacyjną wspierającą leczenie wielu chorób m.in. otyłość, zespół metaboliczny, autoimmunologicznych, nowotworowych, układu krążenia oraz u dzieci z zaburzeniami integracji sensorycznej.
W 2014 r. Ukończyła Dietetykę profilaktyczną i leczniczą w tradycyjnej medycynie chińskiej ze specjalizacją żywienie dorosłych, dzieci i młodzieży (pod okiem dr Agnieszki Krzemińskiej) oraz Psychosomatykę i Coaching w Centrum Rozwoju Osobistego w Warszawie. W swojej praktyce stosuje indywidualne diety adekwatne do profilu metabolicznego lub genetycznego pacjenta, oparte o wynik aktualnych badań laboratoryjnych, testu nietolerancji lub/i testu genetycznego. Promuje zdrowy styl życia.